Podróż z papierosem elektronicznym

Vapowanie na lotnisku…

A teraz coś z innej beczki… Od lat walczę ze wstrętnym nałogiem – paleniem! Używam zamiennika papiereosów – papierosa elektronicznego. Nie będę się tu rozpisywał czy e-palenie jest mniej szkodliwe. Tu będę pisał czy naszego elektryka będziemy mogli zabrać ze sobą na naszą wyprawę!

Okazuje się, że nie wszędzie będziemy mogli swobodnie vapować!!!

Na terenie Unii Europejskiej możemy do woli i bez problemów oddawać się przyjemności puszczania chmury z naszego e-papierosa. Na większości lotniskach wyznaczone są miejsca w których będziemy dzielić przestrzeń z palaczami tradycyjnych papierosów. Na Hiszpańskich i Greckich lotniskach nie obowiązują żadne obostrzenia i naszego elektryka możemy używać do woli 😀.

Jeśli planujemy podróż do Tajlandii zostawmy swojego moda w domu. Tajowie mogą nas posadzić na 5 do 10 lat lub nałożyć surową karę pieniężną i deportację z kraju. Posiadenie e-papierosa jest na równi traktowane z posiadaniem narkotyków. Tłumaczenie typu nie wiedziałem nie zadziała!

e-cig banned.png
www.eee-cig.ie

W Zjednoczonych Emiratach Arabskich posiadanie i używanie e-papierosów jest nielegalne. Po przylocie, na lotnisku, może nas spotkać konfiskata sprzętu. Za kilka dni będę w Dubaju. Podejmuję ryzyko i spróbuję przemycić mojego fajka do Emiratów! Jeżeli nagle zamilknę poinformujcie proszę Ambasadę Polski w Abu Zabi 🤣 😃 😄 😅 😆.

W Meksyku e-palenie jest zabronione! Będąc w Meksyku w 2016 nie wiedziałem o tym i swobodnie używałem elektryka do woli, bez żadnych konsekwencji! Pamiętam, że pozwolono mi go używać na lotnisku w Cancun 🙂 .

Jeżeli chodzi o puszczanie chmury na pokładzie samolotu ✈️ – nigdy nie próbowałem! Chyba wszystkie linie lotnicze w swoich komunikatach napominają o bezwzględnym zakazie palenia w tym używania e-papierosów. Poza tym wyobraźcie sobie miny współpasażerów, gdy zauważą chmurę pary wydostającą się z siedzenia 22A 🤪.


Pamiętajcie, że ze względów bezpieczeństwa, w czasie naszych podróży lotniczych zabronione jest przewożenie baterii litowo jonowych w bagażu rejstrowanym!!! Naszego elektryka bez problemu przewieziemy w bagażu podręcznym!


Slider

A czy Wy mieliście jakieś przypały z e-papierosem w czasie podróży? Osobiście jestem bardzo tym zainteresowany 😉!

Piszcie w komentarzach!

Reklamy

2 Comments

 1. SHOP4YOU pisze:

  Zapraszam do mojego sklepu z e-papierosami!
  http://www.eee-cig.ie

 2. Grzesiek pisze:

  Czas na aktualizację! Udało mi się „przemycić” elektryka do Emiratów 😊
  W Meczecie szejka Zayeda i Burj Khalifa musiałem oddać fajka do depozytu. Został mi on zwrócony po zwiedzaniu. Na lotnisku, w palarniach puszczałem dymka – trochę z ukrycia, z duszą na ramieniu, ale nikt nie zwrócił na to uwagi!
  Szczęście czy Arabowie przymykają oko na wyskoki turystów?
  Jak myślicie?

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: