Meksyk – ile to nas kosztowało?

Za ile do Meksyku?

Meksyk odwiedzamy na przełomie sierpnia i września 2016 roku. GIGANT w Meksyku wykupiony jest w niemieckim biurze podróży TUI. Wylot z Kolonii, w Niemczech liniami Eurowings, dawne Germanwings (nazwa zmieniona po katastrofie z marca 2015). Zatrzymujemy się w hotelu Riu Tequila w Playa del Carmen. W hotelu zapewnione mamy wyżywienie i napoje 😜! O nic martwić się nie musimy!

Co?Ile?
Przelot, hotel, wyżywienie 6,992.00 PLN
Lot (Ryanair) 
Dublin – Kolonia, Kolonia – Dublin
320.00 PLN
Wycieczki
(Chichén Itzá, Tulum, Coba, Xplor, Cozumel, Rekiny)
1,746.00 PLN
Taksówki i prom
85.00 PLN
Inne250.00 PLN
RAZEM9,393.00 PLN
(koszt na jedną osobę)

Nasz Meksykański Gigant kosztował nas około 9,400.00 PLN na łebka 😲

Lot z Kolonii do Cancum trwa prawie 10 godzin. Na pokładzie dostajemy ciepły posiłek, przekąski i napoje bezalkoholowe do posiłku. Linie Eurowings kasują 10 EUR (43 PLN) za możliwość korzystania z rozrywki pokładowej, jeśli zapomnimy słuchawek, to musimy wyskoczyć z pięciu euro! Za darmo możemy śledzić lot na mapie 😉!

Riu Tequila, zapewnia swoim gościom wszystko, co tylko leniwy turysta może sobie wymarzyć! Jedzenie i picie w każdej ilości i o każdej porze dnia i nocy. Każdego wieczora program artystyczny, lepszy lub gorszy… Nocne kluby. Restauracje tematyczne. Spa i baseny. Nie mamy się do czego przyczepić!

plaza
Plaa w Playa del Carmen

Meksyk, ku naszemu przerażeniu okazał się drogi. Ludzie nie wyglądają na specjalnie zamożnych, a ceny zwalają z nóg! Na lotnisku w Cancun za czekoladę i czipsorki zapłaciliśmy ponad 15 USD (56 PLN)! Chcecie przywieść tequilę z Meksyku? Kupcie ją w lokalnym sklepie lub w Polsce 🤣!

  • Przelot ⭐️⭐️
  • Hotele i hostele ⭐️⭐️⭐️⭐️
  • Atrakcje ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
  • Jedzenie ⭐️⭐️⭐️⭐️

WOW ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️, Mega Fajnie ⭐️⭐️⭐️⭐️, Fajnie ⭐️⭐️⭐️, Słabo ⭐️⭐️, Tragedia ⭐️

Reklamy

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.