Airbnb

Czuj się jak u siebie w domu!

Nie lubisz hoteli. Brakuje Ci prywatności w hostelach. Airbnb to rozwiązanie dla Ciebie! Serwis Airbnb pośredniczy w wynajmie prywatnych mieszkań, domów lub pokoi. Jest to ciekawe rozwiązanie, znacznie tńsze od pokoju w hotelu.

Airbnb cały dla rodzin!

Airbnb to świetna alternatywa dla grupy przyjacół czy rodzin z dziećmi.

Do dyspozycji mamy cały apartament w cenie pokoju hotelowego. Zazwyczaj mieszkania są w pełni urządzone. Do dyspozycji mamy pralkę, wyposażoną kuchnię, a turyści którzy byli przed nami na pewno zostawili kawę i herbatę!

Zdarza się, że wynajmujący odbierze nas z lotniska czy z dworca kolejowego. Taka miła niespodzianka zastała nas w Scicli na Sycylii. Pani odebrała nas z dworca, a w mieszkaniu czekały na nas świeże owoce i sycylijskie przysmaki – cannoli 😋!

Wynajmując prywatne kwatery możemy spojrzeć na odwiedzane miejsca oczami ich mieszkańców. Trzymając klucze do mieszkania w kieszeni czujemy się trochę jak tubylcy!

Poczuj się jak w domu...
Podróżowanie jest fajne!!!

Szukaj hoteli i nie tylko...
Podróżowanie jest fajne!!!

previous arrow
next arrow
Slider

Mroczna strona Airbnb

Airbnb ma też swoja mroczną stronę. Masowa turystyka pozbawia lokalny rynek nieruchomości, które w normalnych warunkach mogłyby być wynajmowane mieszkańcom. Wzrastają też ceny wynajmu. Z taką sytuacją od lat walczy Barcelona , którą każdego roku odwiedza ponad 9 milionów turystów. W stolicy Katalonii są całe kamienice przeznaczone pod krótkoterminowy wynajem dla turystów…

My korzystamy zarówno z hoteli, hosteli jak i kwater prywatnych… Jeżeli chcemy wspomóc lokalną społeczność i zaoszczędzić pieniądze to warto przemyśleć opcję wynajmu pokoju u rodziny. Tak też zrobimy planując nasze kolejne giganty!

Reklamy

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Podoba Ci się nasz blog?
Pomóż nam w realizacji naszych marzeń!
Image is not available
Slider
%d bloggers like this: