Menu

Witajcie na nagigancie.pl

To nasz pierwszy post! Właśnie kupiliśmy bilety na naszą Chińskiego Giganta 😁!
Startujemy z Dublina z Irlandii do Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Kilka godzin na transfer i do Pekinu!!!
Za bilety zapłaciliśmy około 580 € w klasie ekonomicznej. W drodze powrotnej zatrzymujemy się w Dubaju na parę dni pomoczyć zmęczone nogi w Zatoce Perskiej po chińskiej włóczędze.

W Internecie krążą pogłoski o darmowym przeniesieniu do klasy biznesowej. Emirates odejmujemy wyzwanie! Chcemy sprawdzić czy Emirates przeniesie nas do wyższej klasy za darmo! Jak myślicie, uda nam się?

Uda się, czy się nie uda?

Dzisiaj, dwa dni przed wylotem otrzymaliśmy e-mail od Emirates o możliwości upgrada do klasy biznesowej. Propozycja Dublin – Dubaj 518 € od osoby, DubajPekin 430 € od osoby! Trochę drogo! Mamy nadzieję na darmowego upgrada na lotnisku…

Nic z tego 😞

Blogerzy podróżniczy gotowi na zwiedzanie Chin.
Bądź gotowy dziś do drogi…

Dobre nastroje nas nie opuszczają pomimo tego, że linie Emirates nas nie upgradowali 😁. Przemiła Polka dała nam 2 dodatkowe miejsca, będzie gdzie się wyciągnąć! Kierunek – Dubaj! 😊

LOTEMIRATES 🛫MY
Dublin – Dubaj10 😏
Dubaj – Pekin10 🤨
Pekin -Dubaj10 😔
Dubaj – Dublin10 😥
WYNIK40 😭

Niestety nie udało nam się! Emirates nie przeniosło nas do klasy biznesowej 😥. Nie ma co rozpaczać. Plakietki, które wywołały uśmiechy załogi zatrzymamy. Jeszcze je wykorzystamy 😉.

Emirates 4 : My 0 😔

O Autorze

Nie pamiętam kiedy podróżowanie stało się moją pasją... Plecak i paszport zawsze trzymam pod ręką. Kilkutygodniowy GIGANT, city break? Zawsze jestem na TAK!

Brak komentarzy

    Dodaj komentarz

    Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.