Jesteśmy  przyjaciółmi, którzy od lat podróżują po świecie. Razem zwiedziliśmy 31 krajów, ponad 12% świata… Mamy normalne prace i tylko cztery tygodnie urlopu, który musimy podzielić pomiędzy rodzinę a naszą wielką pasję – podróżowanie. Podróżujemy grupą, we dwójkę, samotnie, czasem zabieramy ze sobą nasze rodziny…

Chcielibyśmy Cię zaprosić byś razem z nami poznawał nowe kraje, nowych ludzi i razem z nami przeżywał emocje związane z podróżowaniem!

IMG_20180921_214512_344.jpg

Postaramy się dostarczyć Wam wszelkich informacji na temat naszych wypraw. Dowiecie się wszystkiego na temat cen, hoteli, miejscacgh które warto odwiedzić, transportu w krajach, które odwiedzamy.

Jeśli masz jakieś pytania do nas, to śmiało kontaktuj się z nami! Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania i rozwiać wszelkie Wasze wątpliwości.

Podróżowanie jest brutalne. Zmusza cię do ufania obcym i porzucenia wszelkiego co znane i komfortowe. Jesteś cały czas wybity z równowagi. Nic nie należy do ciebie poza najważniejszym – powietrzem, snem, marzeniami, morzem i niebem.

Cesare Pave

Zapraszamy

Grzesiek & Konrad

Reklamy