Meksyk – ile to nas kosztowało?- Meksyk odwiedzamy na przełomie sierpnia i września 2016 roku. GIGANT w Meksyku wykupiony jest w niemieckim biurze podróży TUI. Wylot z Kolonii, w Niemczech liniami Eurowings.
Liny, rekiny, ostronosy i takie, takie!- Nasz GIGANT w Meksyku to głównie plażowanie i obżarstwo. Zatrzymujemy się w hotelu all inclusive. Jedzenia i picia nam nie brakuje. W naszym pokoju mamy bogato zaopatrzony barek. W hotelu znajduje się kilka barów, bufety i restauracje tematyczne (stek house, chińczyk i restauracja rybna). Wszystko do naszej dyspozycji !
Majowie mali…- Koncert w wykonaniu potomków starożytnych Majów! Tak nas dzieciaki witały w Meksyku!
Tulum, Coba i Akumal- Czas na kolejną wyprawę... Dziś znowu będziemy podążać śladami starożytnych Majów, Naszym celem jest malownicze miasto Tulum i piramida w Coba. Raniutko zostajemy odebrani z hotelu i ruszamy do Tulum. Jedziemy około godziny, odległość od Playa del Carmen to jakieś 65 km. Jedziemy busem, nasza grupa liczy 8 osób. My i Amerykanie...
Chichén Itzá- Chichén Itzá to prekolumbijskie miasto założone przez Majów na półwyspie Jukatan w Meksyku. Najbardziej charakterystyczną budowlą jest piramida Kukulkana nazywana też Zamkiem (El Castillo). Koszt wycieczki na osobę to około 55 USD (210 PLN). Nie spodziewaliśmy się takiej ceny. Meksyk miał być tani 🙄!
Meksyk – informacje podstawowe- Co powinniśmy wiedzieć zanim zaczniemy się pakować? Podstawowe informacje o Meksyku!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.