Naszym celem jest zobaczenie Siedmiu Cudów Świata.

seven
Taj Mahal - Czegoś takiego to my jeszcze nie widzieli!!! Jesteśmy w Taj Mahal*, jednym z siedmiu nowych cudów świata! Mamy gęsią skórkę i kopary po kolana!!! Marmurowy grobowiec, który stoi przed nami to najpiękniejsza budowla jaką w życiu widzieliśmy!
Wszystkie drogi prowadzą do… Rzymu! - Po Rzymie fajnie jest sobie połazić... Wypić kawę na Piazza Navona, posiedzieć na Schodach Hiszpańskich, zjeść pizzę na Zatybrzu, zajadać się włoskimi lodami!
Chichén Itzá - Chichén Itzá to prekolumbijskie miasto założone przez Majów na półwyspie Jukatan w Meksyku. Najbardziej charakterystyczną budowlą jest piramida Kukulkana nazywana też Zamkiem (El Castillo). Koszt wycieczki na osobę to około 55 USD (210 PLN). Nie spodziewaliśmy się takiej ceny. Meksyk miał być tani 🙄!
Wielki Mur Chiński - W którym kierunku iść? Mamy dwie opcje – lewo i prawo. Jesteśmy twardzi i ruszamy w prawo. Wybieramy trudniejszy odcinek muru, wierząc, że nasz wysiłek zostanie nagrodzony spektakularnymi widokami... Docierając do najwyższego puntu napotykamy – MUR . To jest koniec trasy!!! 😮 😮😮  Czujemy się oszukani!!! Pozostaje niedosyt!!! 🙄
ObiektLokalizacja Widzieliśmy (✅ ),
Do zobaczenia (❌)
1. Wielki Mur Chiński Chińska Republika Ludowa
✅ 
2. Petra Jordania
3. Pomnik Chrystusa Odkupiciela
Brazylia, Rio de Janeiro
4. Machu Picchu
Peru, Cuzco
5.Chichén Itzá
Meksyk, Yucatán
✅ 
6. Koloseum
Włochy, Rzym
✅ 
7. Tadż Mahal
Indie, Agra
✅ 
Reklamy

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Podoba Ci się nasz blog?
Pomóz nam w realizacji naszych marzeń!
Image is not available
Slider