Chiński Gigant – ile to nas kosztowało?- Lubimy gubić się w miejscach które odwiedzamy, zmieniać plany, zasiedzieć się przy piwku. Nie lubimy przewodnika z batem i z zegarkiem w ręku😋!
Don’t upgrade your seat! Upgrade your airline! Emirates!- Jak wiecie staraliśmy się o upgrada z klasy ekonomicznej do biznesowej  - niestety nie udało się. Emirates w klasie ekonomicznej daje radę! Nasze plakietki "Emirates please upgrade us" za każdym razem wywołują uśmiech na twarzach personelu pokładowego.
Dubaj i Meczet Szejka Zayeda w Abu Zabi- Jest gorąco prawie 40 stopni, mimo to na dup...ch naciągnięte mamy długie spodnie. Nie chcemy sytuacji, podobnej do tej w Jerozolimie, gdy pogoniono nas sprzed meczetu na Wzgórzu Świątynnym za "nieprzyzwoity" strój.
Podróż z papierosem elektronicznym- Na terenie Unii Europejskiej możemy do woli i bez problemów oddawać się przyjemności puszczania chmury z naszego e-papierosa. Na większości lotniskach wyznaczone są miejsca w których będziemy dzielić przestrzeń z palaczami tradycyjnych papierosów. Na Hiszpańskich i Greckich lotniskach nie obowiązują żadne obostrzenia i naszego elektryka możemy używać do woli 😀.
Zjednoczone Emiraty Arabskie – informacje podstawowe- Co powinniśmy wiedzieć zanim zaczniemy się pakować? Tutaj znajdziecie podstawowe informacje na temat Zjednoczonych Emiratow Arabskich. Waluta AED – dirham1 dirham = 100 filsów10 AED ≈ 10 PLN Język Arabski W języku angielskim dogadamy się bez problemu! Wymagane dokumenty Paszport Różnica czasowa względem Polski Abu Zabi +2h Stolica Abu Zabi Największe miasto Dubaj Populacja (2016) […]
Emirates please upgrade us!!!- To nasz pierwszy post! Właśnie kupiliśmy bilety na naszą Chińską wyprawę 🙂 Startujemy z Dublina z Irlandii do Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Kilka godzin na transfer i do Pekinu!!! Za bilety zapłaciliśmy około 580 EUR w klasie ekonomicznej. W drodze powrotnej zatrzymujemy się w Dubaju na parę dni pomoczyć zmęczone nogi w Zatoce Perskiej […]

 

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.