Menu

PODRÓŻUJ RAZEM Z NAMI

Podoba się Wam to, co robimy❓ Podoba się Wam nasz blog podróżniczy? Dziękujemy że jesteście z nami! Mamy duże plany i ograniczone zasoby 🙃! Będzie nam niezmiernie miło jeśli zdecydujesz się wesprzeć nasz projekt. Dzięki Waszej szczodrości będziemy mogli utrzymać nasz blogo-pamiętnik i podróżować jeszcze dalej❗

Jak możesz nam pomóc?

Lajkuj i czytaj naszego bloga – to jest dla nas największą nagrodą! Zapraszamy Cię również do naszego Sklepu Z Pamiątkami, gdzie czekają na Ciebie gadżety przywiezione z naszych Gigantów. W portalu buycoffee.to możesz postawić nam kawę ☕, a na patronite.pl możesz stać się naszym Patronem 🤩.

To dzięki Waszej pomocy będziemy mogli wyruszyć na nasz kolejny Gigant, a marzy nam się, oj marzy… 😜 Zamów od nas pocztówkę, a my pojedziemy, najładniejszą wybierzemy i do Ciebie wyślemy!Podróżowanie jest fajne!
Lecisz z nami do Bazyli?!
Wspieraj twórczość!
Kliknij i kup nam kawę!
PayPal.Me
Wpłać złotówkę, albo dwie!

Bądź Patronem naszego bloga podróżniczego

Chcesz zostać naszym długoterminowym Patronem? Zapraszamy na nasz profil na patronite.pl. Pocztówka i magnes za każdy miesiąc sponsorowania nas 😍 😍 😍!

A gdyby tak rzucić wszystko i wyruszyć
Na dwa lata dookoła świata!
Podróżowanie jest fajne!
Poznaj naszych przyjaciół

Sklep z pamiątkami!

Możesz być jeszcze bliżej miejsc które zwiedzamy! Z naszych gigantów przywozimy gadżety dla naszych rodzin i przyjaciół! Dla Ciebie też coś mamy 😉! Wpadnij do naszego sklepu z pamiątkami i wybierz coś dla siebie!

Podróżowanie jest fajne!
Sklep z pamiątkami

Dziękujemy!

3 komentarze

  • Marek
    9 lutego , 2021 at 12:16

    Sorry ale nic mnie nie obchodzą wasze kolejne “giganty” bo głupota już Wasza jest gigantyczna. Proponuję wziąć się do roboty i ciężko pracować na podróże.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.